To świetne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą bezpośrednio stawić się na wizytę. Współpraca opiera się na komunikacji za pomocą komunikatora Skype, telefonu oraz poczty e-mail i dotyczy usługi dietetyka oraz diet coacha. Terminy wizyt zawsze należy zarezerwować telefonicznie pod numerem 602 478 215.


 Dietetyk online

Pierwsza wizyta
Gdy już zarezerwujesz termin spotkania, otrzymasz na podany adres mailowy wywiad żywieniowy oraz dziennik spożycia (o ile będzie taka potrzeba), który należy wypełnić i odesłać przed wizytą. Możesz także pobrać je z tej strony. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty na konto (dane do przelewu w zakładce Kontakt) zgodnie z cennikiem usług. Po zaksięgowaniu kwoty na koncie dietetyk analizuje przesłany przez Ciebie wywiad i dziennik spożycia. Po dokładnej analizie i zapoznaniu się z przesłanymi przez Ciebie informacjami, dietetyk dokonuje wyliczeń, a następnie przeprowadza z Tobą rozmowę za pomocą komunikatora Skype zgodnie z uprzednio zarezerwowanym terminem. Trwa ona około 30 minut. W trakcie wspólnie ustalamy cel i szczegóły naszej współpracy. Na podstawie uzyskanych od Ciebie danych otrzymujesz na pocztę e-mail wyniki poniższych parametrów wraz z ich interpretacją.
 BMI - indeks masy ciała;
 WHR - stosunek obwodu talii do bioder; 
 PPM - podstawowa przemiana materii;
 CPM - całkowita przemiana materii;
 zalecana kaloryczność diety;
 szacunkowy czas, w jakim osiągniesz cel;
 należna mas ciała.
Otrzymasz także zalecenia żywieniowe w postaci e-booka. 

Jadłospis
Dodatkowo możesz kupić jadłospis na 7 lub 14 dni. Po zaksięgowaniu kwoty zgodnej z cennikiem na naszym koncie (dane do przelewu w zakładce Kontakt) zostanie on opracowany przez dietetyka w specjalistycznym programie do układania jadłospisów. Będzie indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, upodobań kulinarnych, stanu zdrowia i możliwości finansowych. Jeżeli się zdecydujesz, w ciągu 5 dni roboczych otrzymasz go drogą elektroniczną. Po przesłaniu jadłospisu dietetyk umawia się z Tobą na bezpłatną rozmowę telefoniczną, w trakcie której szczegółowo objaśnia jadłospis. 

Jadłospis zawiera:
 szczegółowy opis składników z uwzględnieniem gramatury;
 przepisy w przypadku dużego stopnia trudności przygotowania posiłków.

Wizyta kontrolna
Spotkanie odbywa się za pomocą komunikatora Skype i ma na celu kontrolę przebiegu procesu dietoterapii oraz efektów, jakie ona przyniosła. Trwa około 15 minut. Termin tego spotkania ustalany jest na poprzedniej wizycie, a sama wizyta może odbyć się po zaksięgowaniu kwoty na koncie. Nie zawsze konieczna jest wizyta kontrola. Jednak jest bardzo ważna jest w przypadku odchudzania, co pozwala na śledzenie zmian w trakcie tego procesu. W trakcie wizyty kontrolnej otrzymasz do dietetyka pocztą e-mail wyniki tych samych parametrów, jak na pierwszej wizycie wraz z ich interpretacją. Po każdej wizycie kontrolnej możesz kupić kolejny jadłospis. Zostanie on opracowany na podstawie aktualnych pomiarów i przesłany w ciągu 5 dni roboczych. Takie kontrole będę odbywać się raz w miesiącu do momentu osiągnięcia założonego celu.


Diet coaching online

Sesje diet coachingu
O tym, co to jest diet coaching, jaki jest jego cel i kto go prowadzi przeczytaj więcej tutaj.

Sesje online są bardzo zbliżone do tych w rzeczywistości. Jedyne co dzieli Cię z Diet Coachem to ekran, jednak nie jest on bariery uniemożliwiającej rozpoczęcie się procesu diet coachingu.

Sesje online rozpoczynają się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Każda sesja trwa 30 minut. Zaplanowanych jest 8 sesji raz w tygodniu. Łącznie trwają one dwa miesiące. Warunkiem odbycia się takich sesji online jest cisza i spokój, po to, by bodźce zewnętrzne nie zakłócały spotkania. Jest to niezwykle istotne, dlatego Twoim zadaniem jest stworzenie takiego miejsca.